KONST / Litografier / Färglitografi 13846049
nr 1384 6049
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 223/295. Bladets mått: 83x59cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:06:27
12/3 17:50:00